Koroonaviiruseks valmisolek

Kotivara tootmine ja tarned toimuvad normaalselt, kuid koroonaviiruse tõttu oleme võtnud kasutusele palju erimeetmeid. Eesmärk on kaitsta meie töötajate ja partnerite tervist ning toidutootmise ohutust ja järjepidevust.

Vastavalt Soome toiduohutusameti väljaandele 5.3.2020 ei ole väidetavalt koroonaviirus toidu kaudu inimesi nakatanud. Toidu valmistamist ja kasutamist ei ole vaja piirata.

Koroonaviiruse jaoks on koostatud juhised kogu Kotivara personallie. Reserve ja tavasid on muudetud nii, et tihedate kontaktide arv ei oleks suur ja on viidud miinimumini. Oleme vähendanud puhkepauside ja sotsiaalsete võimaluste arvu, jaotatud on vaheajad ning vahetused viidud õhtusteks ja hommikuteks. Teeme ka lisapuhastust. Väliseid külastajad siseruumidesse vastu ei võta v.a ametiasutuste vajalikud külastused. Kõik ärireisid peatatakse ja võimalikult palju koosolekuid peetakse kaugkohtumisega.

Toorainete varude olukord on praegu hea ja kättesaadavus normaalne. Kotivaral on hädaolukorraks valmisolek olemas paralleelselt tarnijate võimalike hädaolukordadega nende olemasolul.