Põhjapõdra külmsuitsutatud sink 100 g viilutatud

Taassuletav pakend on 100 g. Laktoosi-, gluteeni- ja piimavaba. Rasva sisaldus ainult 3,9 %. Kõrge valgusisaldusega. Ei sisalda naatriumglutamaati (E621). Valmistatud ja pakendatud Soomes.

Põhjapõdrad karjatavad vabalt Põhja-Soome looduses ja söövad kuni sadu erinevaid metsikuid taimi ja taimeosi. See annab põhjapõdralihale maitsva maitse ja ainulaadsed omadused.

Valmistame oma külmsuitsutatud rösti kiirustamata tõelise lepa suitsu pehmes aroomis. Hoolikas külmsuitsutamine muudab meie rösti pehmeks ja mahlakaks. Külm suitsutamine kestab mitu nädalat.

Kindlasti tasub proovida meie külmsuitsutatud sinki võileivaga. Lisaks sobivad need ka suurepäraselt võileivakookide ja muude toitude valmistamiseks. Meie külmsuitsu põhjapõdra sink sisaldab ainult 3,9% rasva.

Toitaine sisaldus

Laktoosi-, gluteeni- ja piimavaba külmsuitsutatud sink.

Koostis

Põhjapõdraliha (Soome), sool, happesuse regulaator (E575), sahharoos, dekstroos, antioksüdandid (E301, E316), vürtsid (must ja valge pipar, küüslauk), kadakamari, rumm, säilitusaine (E250). 100 g valmistamiseks kasutatakse 128 g liha. Liha liikide osas deklareeritud kasvatus- ja tapmisriigid.

Toitainesisaldus

100 g toodet sisaldab keskmiselt energiat 692 kJ (165 kcal), rash 3,9 g, millest küllastunud rasvhappeid 1,6 g, süsivesikuid 1,5 g, millest suhkruid 0 g, kiudaineid 1,7 g, valkusid 30,7 g, soola 4,3 g.

Säilitamine

Alla +8 °C. Pakendatud gaasikeskonda.