Koroonaviiruseks valmisolek

Kotivara tootmine ja tarned toimuvad normaalselt, kuid koroonaviiruse tõttu oleme võtnud kasutusele palju erimeetmeid. Eesmärk on kaitsta meie töötajate ja partnerite tervist ning toidutootmise ohutust ja järjepidevust.

Vastavalt Soome toiduohutusameti väljaandele 5.3.2020 ei ole väidetavalt koroonaviirus toidu kaudu inimesi nakatanud. Toidu valmistamist ja kasutamist ei ole vaja piirata.

Koroonaviiruse jaoks on koostatud juhised kogu Kotivara personallie. Reserve ja tavasid on muudetud nii, et tihedate kontaktide arv ei oleks suur ja on viidud miinimumini. Oleme vähendanud puhkepauside ja sotsiaalsete võimaluste arvu, jaotatud on vaheajad ning vahetused viidud õhtusteks ja hommikuteks. Teeme ka lisapuhastust. Väliseid külastajad siseruumidesse vastu ei võta v.a ametiasutuste vajalikud külastused. Kõik ärireisid peatatakse ja võimalikult palju koosolekuid peetakse kaugkohtumisega.

Toorainete varude olukord on praegu hea ja kättesaadavus normaalne. Kotivaral on hädaolukorraks valmisolek olemas paralleelselt tarnijate võimalike hädaolukordadega nende olemasolul.

Nüüd müügil Kotivara maitsev salaami snäkk!

Kotivara salaami snäkk on õhu käes kuivatatud, maitsev, üksikult pakendatud 25 grammine vorst.

Salaami snäkk säilib toatemperatuuril ning on mugav kaasa võtta soolaseks vahepalaks autosse, tööle, matkale või kuhu iganes lähed.

Hetkel on Kotivara salaami snäkk saadaval COOP kauplustes. Proovi kindlasti!

snack_salami_kotivara

Soome Kotivara salaamid Eesti turule

Kotivara on Soome perefirma, kes on spetsialiseerunud heamaitseliste salaamide valmistamisele. Firma on loodud aastal 1943 ja kõik tooted valmistatakse ja pakendatakse Oulus salaami tehases Põhja-Soomes. Salaamisi müüakse Soomes, Eestis, Rootsis ja Taanis.

Alatest septembrist 2016 on Kotivara salaamid saadaval ka Eesti kauplustes. Pakume mitmeid erinevate maitsetega liharohkeid salaamisid.

Kõik Kotivara salaamid on glüteeni-, laktoosi- ja piimavabad. Toodetes ei kasutata naatriumglutamaati (E621) ega värvaineid. Tootevalikusse kuulub veel täiesti lisaaineteta salaami, mille valmistamisel ei kasutata mis tahes lisaaineid ehk E-aineid.

Kõik pakendid on taassuletavad, mille tulemusena on neid lihtne säilitada külmkapis.